Wyniki I Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kąkolewnica 06.02.2016
KATA DZIEWCZĘTA
Grupa I
1 |
Mielniczuk Patrycja |
Chełm |
2 |
Koszołko Beata |
Biała Podlaska |
3 |
Soja Wiktoria |
Chełm |
Grupa II
1 |
Wójcik Anastazja |
Biała Podlaska |
2 |
Bondera Małgorzata |
Tomaszów Lubelski |
3 |
Gnatowicz Nikola |
Biała Podlaska |
Grupa III
1 |
Andrzejuk Zofia |
Biała Podlaska |
2 |
Łój Wiktoria |
Zamość |
3 |
Hubczuk Weronika |
Biała Podlaska |
KATA CHŁOPCY
Grupa I
1 |
Chrabski Rafał |
Biała Podlaska |
2 |
Kolaja Marcel |
Zamość |
3 |
Balawajder Wojciech |
Chełm |
Grupa II
1 |
Świderski Jakub |
Wohyń |
2 |
Wurszt Dawid |
Chełm |
3 |
Semeniuk Dawid |
Biała Podlaska |
Grupa III
1 |
Karolczak Piotr |
Zamość |
2 |
Przyczyna Jakub |
Zamość |
3 |
Grochowiec Jakub |
Biała Podlaska |
KUMITE CHŁOPCY
2008-2009 kat. ciężka
1 |
Przybysz Łukasz |
Biała Podlaska |
2 |
Kasak Adam |
Biała Podlaska |
3 |
Grochowiec Jakub |
Biała Podlaska |
3 |
Trocewicz Karol |
Biała Podlaska |
2008-2009 kat. średnia
1 |
Nafalski Fabian |
Chełm |
2 |
Dudziński Hubert |
Tomaszów Lubelski |
3 |
Sęczyk Michał |
Biała Podlaska |
3 |
Ślusarz Maksymikian |
Chodel |
2008-2009 kat. lekka
1 |
Łoza Mikołaj |
Zamość |
2 |
Przyczyna Jakub |
Zamość |
3 |
Jargiło Jakub |
Chodel |
3 |
Karolczak Piotr |
Łabuńki |
2006-20017 kat. super ciężka
1 |
Rola Jakub |
Radzyń Podlaski |
2 |
Dudziński Jakub |
Tomaszów Lubelski |
3 |
Semeniuk Dawid |
Biała Podlaska |
3 |
Nowak Dawid |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. ciężka
1 |
Wnukowicz Michał |
Biała Podlaska |
2 |
Michałuszko Wojciech |
Zamość |
3 |
Micyk Bartłomiej |
Biała Podlaska |
3 |
Zając Oskar |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. średnia
1 |
Hermanowski Jakub |
Biała Podlaska |
2 |
Wieczorek Piotr |
Biała Podlaska |
3 |
Dejneko Mikołaj |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. półśrednia
1 |
Kolasa Marcin |
Lublin |
2 |
Brzyski Kornel |
Leżajsk |
3 |
Juśkiewicz Miłosz |
Biała Podlaska |
3 |
Niewęgłowski Olaf |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. Lekka
1 |
Tarkowski Nikodem |
Lublin |
2 |
Michaluk Mateusz |
Radzyń Podlaski |
3 |
Wurszt Dawid |
Chełm |
3 |
Paszkiewicz Leon |
Biała Podlaska |
2004-2005 kat. ciężka
1 |
Łój Adam |
Zamość |
2 |
Łój Szymon |
Zamość |
3 |
Tyniec Kacper |
Lublin |
3 |
Brzozowski Igor |
Zamość |
2004-2005 kat. średnia
1 |
Kruk Daniel |
Biała Podlaska |
2 |
Belmas Paweł |
Tomaszów Lubelski |
3 |
Pęsko Robert |
Biała Podlaska |
3 |
Tymoszuk Jakub |
Biała Podlaska |
2004-2006 kat. lekka
1 |
Balawajder Wojciech |
Chełm |
2 |
Markiewicz Jakub |
Biała Podlaska |
3 |
Granda Mikołaj |
Zamość |
3 |
Szymański Łukasz |
Lublin |
2002-2003 kat. średnia
1 |
Kryszczuk Grzegorzuk |
Chełm |
2 |
Hubczuk Marcin |
Biała Podlaska |
3 |
Stadnik Mateusz |
Lublin |
KUMITE DZIEWCZĘTA
2008-2009 kat. lekka
1 |
Wójcik Anastazja |
Biała Podlaska |
2 |
Aleksandrowicz Julia |
Kąkolewnica |
2008-2009 kat. średnia
1 |
Kowalczyk Agata |
Kąkolewnica |
2 |
Gnatowicz Nikola |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. ciężka
1 |
Samczuk Magdalena |
Wohyń |
2 |
Woźny Aleksandra |
Biała Podlaska |
3 |
Danieluk Kinga |
Biała Podlaska |
3 |
Melanowicz Weronika |
Biała Podlaska |
2006-2007 kat. średnia
1 |
Moleśtak Klaudia |
Lublin |
2 |
Noskowicz Natalia |
Biała Podlaska |
3 |
Marczak Emilia |
Chełm |
3 |
Kolanko Karolina |
Tomaszów Lubelski |
2006-2007 kat. lekka
1 |
Spudowska Anna |
Lublin |
2 |
Glińska Aleksandra |
Biała Podlaska |
3 |
Antoniak Aleksandra |
Chełm |
3 |
Łój Wiktoria |
Zamość |
2003-2005 kat. super ciężka
1 |
Lecyk Aleksandra |
Kąkolewnica |
2 |
Pęsko Wiktoria |
Biała Podlaska |
3 |
Korneluk Natalia |
Biała Podlaska |
2003-2005 kat. ciężka
1 |
Świderska Izabela |
Wohyń |
2 |
Waleryś Oliwia |
Lublin |
3 |
Majewska Anna |
Lublin |
2003-2005 kat. średnia
1 |
Mielniczuk Patrycja |
Chełm |
2 |
Grodek Kinga |
Wohyń |
3 |
Pretko Izabela |
Tomaszów Lubelski |
3 |
Wojciechowska Weronika |
Chełm |
2003-2005 kat. lekka
1 |
Wnuk Julia |
Kąkolewnica |
2 |
Nurzyńska Martyna |
Kąkolewnica |
3 |
Soja Wiktoria |
Chełm |
3 |
Król Oliwia |
Kąkolewnica |
W turnieju wzięło udział 131 zawodników z 11 ośrodków min. : Białej Podlaskiej, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego, Lublina, Zamościa
Sędzia Główny: Shihan Jacek Czerniec
Kąkolewnicę reprezentowało 14 zawodników – zdobyli 3 złote medale(Agata Kowalczyk, Aleksandra Lecyk, i Julia Wnuk) 2 srebrne( Julia Aleksandrowicz i Martyna Nurzyńska) i 1 brązawy (Oliwia Król). Zawodników przygotowywał sensei Marek Woroszyło IV Dan – prezes Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin „RAPTOR”
Organizatorzy:
Wójt Gminy Kąkolewnica
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Radzyński Klub Karate Kyokushin „RAPTOR”