Sobota, 13 Sierpnia 2022  Imieniny: Diana, Dianna, Gertruda
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < August 1978 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Number of visits
5607869

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

 

Na pikniku gościliśmy strażaków z miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy przygotowali dla uczestników pikniku zabawy i konkurencje związane ich profesją. Dla uczestników ufundowali upominki, natomiast druhny z Turowa zajęły się malowaniem twarzy. Oddzielne stoisko przygotowały panie z Gminnej Biblioteki Publicznej z Kąkolewnicy wraz z filiami z Brzozowicy Dużej, Polskowoli i Olszewnicy, było mnóstwo kolorowanek dla najmłodszych.
Na pikniku gościliśmy przedstawiciela Placówki Terenowej KRUS z Radzynia Podlaskiego Pana Tomasza Sikorę, który przeprowadził konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Była również pogadanka na temat bezpieczeństwa i wypadkowości przy pracach w rolnictwie, z aktywnym udziałem najmłodszych uczestnicy pikników.
Dzieci i młodzież mogły wziąć udział w przygotowanych dla nich zabawach i konkurencjach, osobom, które wygrały osobiście gratulowała i wręczała nagrody Pani Anna Mróz wójt gminy Kąkolewnica.

Read more...

 

W niedzielne słoneczne popołudnie 7 sierpnia br. w Wygnance odbył się wakacyjny piknik rodzinny, którego organizatorami byli: KGW w Wygnance, OSP w Wygnance oraz Sołtys i Rada Sołecka Wygnanki. Organizatorzy zapewnili najmłodszym mnóstwo atrakcji, świetną zabawę, nagradzali uczestników upominkami i nagrodami. Dla dorosłych przeprowadzone zostały oddzielne konkurencje m.in. dla amazonek – napychanie gruszek do butelki, układanie i zbieranie placków ziemniaczanych, slalom z jajkiem na łyżce. Dla strongmanów były: spacer farmera, przerzucanie opony i pchniecie kulą. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku i pieczonych kiełbasek na ognisku. Nagrody przekazał Pan Andrzej Cap, za co serdecznie DZIĘKUJEMY.

Jesteśmy wdzięczni Pani Aleksandrze Puszkarskiej oraz Pani Agnieszce Puszkarskiej za przeprowadzenie oprowadzanek konnych dla najmłodszych uczestników pikniku.

Wszystkim Serdecznie Dziękujemy za wspólną zabawę i integrację!
Organizatorzy

Read more...