raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Grom - Orzeł Czemierniki 5:1 - fotorelacja

31 października 2021 GROM Kąkolewnica podejmował na własnym boisku drużynę ORŁA Czemierniki. Pierwsze 20 minut było bardzo nerwowe ze strony gospodarzy i już w 3 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę po muśnięciu głową skierował do własnej bramki zawodnik GROMU.

Na szczęście GROM szybko się obudził i po 2 bramkach Pawła Muszyńskiego i jednej Mariusza Lecyka drużyna schodziła na przerwę z wynikiem 3 : 1. Po przerwie na boisku dalej prowadziliśmy grę i po jednej bramce dołożyli dobrze dysponowani w tym meczu Paweł Muszyński i Mariusz Lecyk. 5 : 1 to najniższy wymiar kary dla drużyny Orła Czemierniki, gościom dziękujemy za fajne widowisko i do zobaczenia na wiosnę miejmy nadzieję w Czemiernikach:)

Skład GROMU: Kaczmarek, Rycaj, Musiatowicz, Lecyk, Marczuk, Kosel, Madejski, Muszyński M, Muszyński P, Zieliński R, Samociuk.

W drugiej połowie na boisko weszli: Lipiński, Zieliński P, Kot, Zdyb, Rypiński