Wyniki I Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kąkolewnica 06.02.2016
KATA DZIEWCZĘTA
Grupa I
1 | Mielniczuk Patrycja | Chełm |
2 | Koszołko Beata | Biała Podlaska |
3 | Soja Wiktoria | Chełm |
Grupa II
1 | Wójcik Anastazja | Biała Podlaska |
2 | Bondera Małgorzata | Tomaszów Lubelski |
3 | Gnatowicz Nikola | Biała Podlaska |
Grupa III
1 | Andrzejuk Zofia | Biała Podlaska |
2 | Łój Wiktoria | Zamość |
3 | Hubczuk Weronika | Biała Podlaska |
KATA CHŁOPCY
Grupa I
1 | Chrabski Rafał | Biała Podlaska |
2 | Kolaja Marcel | Zamość |
3 | Balawajder Wojciech | Chełm |
Grupa II
1 | Świderski Jakub | Wohyń |
2 | Wurszt Dawid | Chełm |
3 | Semeniuk Dawid | Biała Podlaska |
Grupa III
1 | Karolczak Piotr | Zamość |
2 | Przyczyna Jakub | Zamość |
3 | Grochowiec Jakub | Biała Podlaska |
KUMITE CHŁOPCY
2008-2009 kat. ciężka
1 | Przybysz Łukasz | Biała Podlaska |
2 | Kasak Adam | Biała Podlaska |
3 | Grochowiec Jakub | Biała Podlaska |
3 | Trocewicz Karol | Biała Podlaska |
2008-2009 kat. średnia
1 | Nafalski Fabian | Chełm |
2 | Dudziński Hubert | Tomaszów Lubelski |
3 | Sęczyk Michał | Biała Podlaska |
3 | Ślusarz Maksymikian | Chodel |
2008-2009 kat. lekka
1 | Łoza Mikołaj | Zamość |
2 | Przyczyna Jakub | Zamość |
3 | Jargiło Jakub | Chodel |
3 | Karolczak Piotr | Łabuńki |
2006-20017 kat. super ciężka
1 | Rola Jakub | Radzyń Podlaski |
2 | Dudziński Jakub | Tomaszów Lubelski |
3 | Semeniuk Dawid | Biała Podlaska |
3 | Nowak Dawid | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. ciężka
1 | Wnukowicz Michał | Biała Podlaska |
2 | Michałuszko Wojciech | Zamość |
3 | Micyk Bartłomiej | Biała Podlaska |
3 | Zając Oskar | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. średnia
1 | Hermanowski Jakub | Biała Podlaska |
2 | Wieczorek Piotr | Biała Podlaska |
3 | Dejneko Mikołaj | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. półśrednia
1 | Kolasa Marcin | Lublin |
2 | Brzyski Kornel | Leżajsk |
3 | Juśkiewicz Miłosz | Biała Podlaska |
3 | Niewęgłowski Olaf | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. Lekka
1 | Tarkowski Nikodem | Lublin |
2 | Michaluk Mateusz | Radzyń Podlaski |
3 | Wurszt Dawid | Chełm |
3 | Paszkiewicz Leon | Biała Podlaska |
2004-2005 kat. ciężka
1 | Łój Adam | Zamość |
2 | Łój Szymon | Zamość |
3 | Tyniec Kacper | Lublin |
3 | Brzozowski Igor | Zamość |
2004-2005 kat. średnia
1 | Kruk Daniel | Biała Podlaska |
2 | Belmas Paweł | Tomaszów Lubelski |
3 | Pęsko Robert | Biała Podlaska |
3 | Tymoszuk Jakub | Biała Podlaska |
2004-2006 kat. lekka
1 | Balawajder Wojciech | Chełm |
2 | Markiewicz Jakub | Biała Podlaska |
3 | Granda Mikołaj | Zamość |
3 | Szymański Łukasz | Lublin |
2002-2003 kat. średnia
1 | Kryszczuk Grzegorzuk | Chełm |
2 | Hubczuk Marcin | Biała Podlaska |
3 | Stadnik Mateusz | Lublin |
KUMITE DZIEWCZĘTA
2008-2009 kat. lekka
1 | Wójcik Anastazja | Biała Podlaska |
2 | Aleksandrowicz Julia | Kąkolewnica |
2008-2009 kat. średnia
1 | Kowalczyk Agata | Kąkolewnica |
2 | Gnatowicz Nikola | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. ciężka
1 | Samczuk Magdalena | Wohyń |
2 | Woźny Aleksandra | Biała Podlaska |
3 | Danieluk Kinga | Biała Podlaska |
3 | Melanowicz Weronika | Biała Podlaska |
2006-2007 kat. średnia
1 | Moleśtak Klaudia | Lublin |
2 | Noskowicz Natalia | Biała Podlaska |
3 | Marczak Emilia | Chełm |
3 | Kolanko Karolina | Tomaszów Lubelski |
2006-2007 kat. lekka
1 | Spudowska Anna | Lublin |
2 | Glińska Aleksandra | Biała Podlaska |
3 | Antoniak Aleksandra | Chełm |
3 | Łój Wiktoria | Zamość |
2003-2005 kat. super ciężka
1 | Lecyk Aleksandra | Kąkolewnica |
2 | Pęsko Wiktoria | Biała Podlaska |
3 | Korneluk Natalia | Biała Podlaska |
2003-2005 kat. ciężka
1 | Świderska Izabela | Wohyń |
2 | Waleryś Oliwia | Lublin |
3 | Majewska Anna | Lublin |
2003-2005 kat. średnia
1 | Mielniczuk Patrycja | Chełm |
2 | Grodek Kinga | Wohyń |
3 | Pretko Izabela | Tomaszów Lubelski |
3 | Wojciechowska Weronika | Chełm |
2003-2005 kat. lekka
1 | Wnuk Julia | Kąkolewnica |
2 | Nurzyńska Martyna | Kąkolewnica |
3 | Soja Wiktoria | Chełm |
3 | Król Oliwia | Kąkolewnica |
W turnieju wzięło udział 131 zawodników z 11 ośrodków min. : Białej Podlaskiej, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego, Lublina, Zamościa
Sędzia Główny: Shihan Jacek Czerniec
Kąkolewnicę reprezentowało 14 zawodników – zdobyli 3 złote medale(Agata Kowalczyk, Aleksandra Lecyk, i Julia Wnuk) 2 srebrne( Julia Aleksandrowicz i Martyna Nurzyńska) i 1 brązawy (Oliwia Król). Zawodników przygotowywał sensei Marek Woroszyło IV Dan – prezes Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin „RAPTOR”
Organizatorzy:
Wójt Gminy Kąkolewnica
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Radzyński Klub Karate Kyokushin „RAPTOR”