FERIE ZIMOWE 2015
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Z A P R A S Z A
Poniedziałek 2-II. godz. 8.30 Wycieczka na basen do Radzynia Podlaskiego
Wtorek 3 – II. godz. 13.00 „Gry, zabawy i zagadki nie tylko szachowe" – zajęcia dla początkujących, którzy lubią szachy i warcaby oraz zaawansowanych graczy szachowych.
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola" i „Ty możesz zostać gwiazdą" )
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie
Środa 4 – II. godz. 13.00 Karate Kyokushin – zajęcia prowadzi sensei Marek Woroszyło –IV Dan z Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin „Raptor
14.00 Taniec „Solo Latino- salsa w parach" – zajęcia prowadzi Studio BUNGA Dance z Łukowa
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)
Czwartek 5 – II. godz.13.00 warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola"... )
15.00 Bal przebierańców dla najmłodszych ( w programie: wspólna zabawa z tancerzami ze szkoły BUNGA Dance, prezentacja przebierańców, wspólna zabawa i pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek,
pokaz tańca towarzyskiego grupy początkującej) - wstęp bezpłatny
18.00 DYSKOTEKA
Piątek 6 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej (malowanie kredkami i farbą akrylową )
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi instruktor tańca Agnieszka JUSZCZYK z Białej Podlaskiej.
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk
Poniedziałek 9. II. godz. 13.00 Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
Wtorek 10 – II. godz. 13.00 Gry, zabawy i zagadki -Turniej warcabowy, Turniej szachowy dla początkujących i zawansowanych
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie
Środa 11 – II. godz. 13.00 warsztaty modelarskie –modele kartonowe
14.00 Fotografia do każdego ( warsztaty połączone z sesją zdjęciową)
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)
Czwartek 12 – II. godz. 10.00 Turniej FIFA ( młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)
15.30 Warsztaty DJ i obsługa nagłośnienia w praktyce.
18.00 DYSKOTEKA
Piątek 13 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej (malowanie kredkami i farbą akrylową )
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola" ....)
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi Instruktor SZKOŁY TAŃCA JUSZCZYK z Białej Podlaskiej
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk
Ponadto: - tenis stołowy, kulig, zabawy na śniegu, ognisko z pieczeniem kiełbasek ( w przypadku sprzyjającej pogody)
Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy
ul. Lubelska 16 tel. 83 3722153 - zajęcia bezpłatne
FERIE ZIMOWE 2015
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Z A P R A S Z A
Poniedziałek 2-II. godz. 8.30 Wycieczka na basen do Radzynia
Podlaskiego
Wtorek 3 – II. godz. 13.00 „Gry, zabawy i zagadki nie tylko
szachowe” – zajęcia dla początkujących, którzy lubią szachy i
warcaby oraz zaawansowanych graczy szachowych.
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem
„Od przedszkola do Opola” i „Ty możesz zostać gwiazdą” )
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie
Środa 4 – II. godz. 13.00 Karate Kyokushin – zajęcia prowadzi sensei
Marek Woroszyło –IV Dan z Radzyńskiego Klubu
Karate Kyokushin „Raptor
14.00 Taniec „Solo Latino- salsa w parach” – zajęcia
prowadzi Studio BUNGA Dance z Łukowa
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i
ponadgimnazjalnych)
Czwartek 5 – II. godz.13.00 warsztaty wokalne ( przed konkursem
„Od przedszkola do Opola”… )
15.00 Bal przebierańców dla najmłodszych
( w programie: wspólna zabawa z tancerzami
ze szkoły BUNGA Dance, prezentacja przebierańców,
wspólna zabawa i pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek,
pokaz tańca towarzyskiego grupy początkującej)
- wstęp bezpłatny
18.00 DYSKOTEKA
Piątek 6 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej
(malowanie kredkami i farbą akrylową )
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi instruktor
tańca Agnieszka JUSZCZYK z Białej Podlaskiej.
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą
olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk
Poniedziałek 9. II. godz. 13.00 Turniej Tenisa Stołowego dla
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
Wtorek 10 – II. godz. 13.00 Gry, zabawy i zagadki -Turniej warcabowy,
Turniej szachowy dla początkujących i zawansowanych
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie
Środa 11 – II. godz. 13.00 warsztaty modelarskie –modele kartonowe
14.00 Fotografia do każdego ( warsztaty połączone z sesją
zdjęciową)
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i
ponadgimnazjalnych)
Czwartek 12 – II. godz. 10.00 Turniej FIFA ( młodzież szkół
gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)
15.30 Warsztaty DJ i obsługa nagłośnienia w praktyce.
18.00 DYSKOTEKA
Piątek 13 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej
(malowanie kredkami i farbą akrylową )
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem
„Od przedszkola do Opola” ….)
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi
Instruktor SZKOŁY TAŃCA JUSZCZYK
z Białej Podlaskiej
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą
olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk
Ponadto: - tenis stołowy
- kulig, zabawy na śniegu, ognisko z pieczeniem kiełbasek
( w przypadku sprzyjającej pogody)
Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy
ul. Lubelska 16 tel. 83 3722153 - zajęcia bezpłatne
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE