Piątek, 16 Kwietnia 2021  Imieniny: Benedykt, Bernadetta, Cecyl
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < listopad 2014 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Liczba odwiedzin
4573583

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Konkurs wiedzy o uzależnieniach „Uzależnieniom mówimy stop” - 06.11.2014

W dniu 6 listopada 2014 roku odbył się Gminny Konkurs Profilaktyczny „Uzależnieniom mówimy stop" w kategoriach teleturnieju „Jeden z dziesięciu" i przygotowania ulotki związanej z uzależnieniem od komputera, Internetu i cyberprzemocy, organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kąkolewnicy oraz przy współpracy ze wszystkimi szkołami na terenie gminy Kąkolewnica.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gminy Kąkolewnica. Wszyscy wykazali się szeroką wiedzą z zakresu profilaktyki uzależnień, oraz fajnymi projektami opracowanych ulotek.

Zadania konkursowe oceniało jury w składzie:
Jacek Zgorzałek - przewodniczący GKRPA
Ewa Korulczyk – kierownik biblioteki
Aneta Ochnio - przewodnicząca zespołu Interdyscyplinarnego

Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii – teleturnieju „Jeden z dziesięciu"

Szkoła podstawowa:
I miejsce – Arkadiusz Domański – szkoła podstawowa Grabowiec,
II miejsce Dominik Okliński - szkoła podstawowa Grabowiec,
III miejsce Emilia Głowniak- szkoła podstawowa Polskowola

Wyróżnienia:
Aleksandra Sobota – szkoła podstawowa w Kąkolewnicy
Magdalena Drelowiec – szkoła podstawowa w Kąkolewnicy

Gimnazjum:
I miejsce – Zuzanna Bryńczuk - gimnazjum Brzozowica Duża
II miejsce – Aleksandra Zalewska - gimnazjum Olszewnica
III miejsce Katarzyna Hetman – gimnazjum Kąkolewnica
III miejsce Paweł Zalewski - gimnazjum Olszewnica

Wyróżnienia:
Julia Izdebska – gimnazjum Kąkolewnica
Dawid Muszyński - gimnazjum Brzozowica Duża

W kategorii – ulotka

Szkoła podstawowa
I miejsce Magdalena Drelowiec – szkoła podstawowa Kąkolewnica
II miejsce Andżelika Grodzicka – szkoła podstawowa Turów
III miejsce Arkadiusz Domański szkoła podstawowa Grabowiec

Wyróżnienia
Amelia Muszyńska – szkoła podstawowa Żakowola Poprzeczna

Gimnazjum
Dominika Szczepanik - gimnazjum Brzozowica Duża
Karolina Boreczek – gimnazjum Brzozowica Duża
Mateusz Gil –gimnazjum Kąkolewnica