Poniedziałek, 1 Marca 2021  Imieniny: Albin, Antoni, Antonina
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < luty 2020 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Liczba odwiedzin
4499984

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Dzień Babci i Dziadka - 6 lutego 2020 r.

 

Dzieci z Samorządowego Przedszkola w Kąkolewnicy, dnia 5 i 6 lutego 2020 zaprosiły Babcie i Dziadków, aby podziękować im za ich trud, opiekę i miłość, którą otaczają swoje wnuczęta.

 Spotkanie to stało się już tradycją wpisaną na stałe w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Na wstępie wychowawczynie grup: p. B. Gomółka oraz p. E. Matejek powitały przybyłych gości: Wójta Gminy Kąkolewnica p. Annę Mróz, Sekretarza Gminy - p. Marcina Czyżaka, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kakolewnicy - p. Bożenę Adamowicz, Dyrektora Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy- p. Witolda Lipskiego oraz Wicedyrektor - p. Marzenę Siłuch.
Panie w imieniu wszystkich pracowników Przedszkola złożyły serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. W pięknie udekorowanej i przygotowanej na tę uroczystość sali GOK dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały ułożony specjalnie na tę okazję program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki związane tematycznie z tymże świętem.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnucząt. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych, również w skeczu pt. ,,Stefan i Gienia” w wykonaniu 5- latków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali poczęstunek, mogliśmy delektować się wspaniałymi ciastami i pyszną herbatką. Przedszkolaki obdarowały wszystkich gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami i zaprosili ich do wspólnej zabawy przy muzyce Na koniec uroczystości Pan Dyrektor - W. Lipski podziękował gościom za przybycie, rodzicom i wychowawcom za zorganizowanie tej uroczystości i przygotowanie poczęstunku, a dzieciom pogratulował wspaniałego występu. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim gościom za przybycie, za pochwały i ciepłe słowa do nas skierowane. Rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości: przygotowanie sali i wspaniałego poczęstunku. Pani Dyrektor GOK za udostępnienie nam sal, a Panu Rysiowi Stefańskiemu za oprawę muzyczną i pamiątkowe fotografie.

Dyrekcja, Dzieci oraz Wychowawcy ZO - Samorządowego Przedszkola w Kąkolewnicy.