Środa, 14 Kwietnia 2021  Imieniny: Berenike, Julianna, Justyn
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < marzec 2019 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31
Liczba odwiedzin
4570374

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica

 

DSC 2947

 

Na Turniej zjechało się aż 253 zawodników!

 

 

          W dniu 23.03.2019 r. w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy odbył się już IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba zawodników w liczbie 253! Gościliśmy zawodników z następujących ośrodków: Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski, Chełm, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Zambrów,  Białystok, Czarna Białostocka,  Małkinia, Łuków, Krosno. Każdy zawodnik walczył w odpowiedniej kategorii do swojego wieku i wagi. Swoją obecnością zaszczyciła wszystkich Pani Anna Mróz Wójt Gminy Kąkolewnica, która nie tylko z zaciekawieniem oglądała walki, ale również wszystkim nagrodzonym wręczyła zasłużone medale. Szczegółowe informacje co do poszczególnych kategorii podamy Państwu po otrzymaniu protokołu, natomiast mamy informacje co do zawodników z naszej gminy. Otóż w swoich kategoriach sukcesy odnieśli:

I miejsce: Magdalena Sobota

II miejsce: Eric Klimkowski, Kamila Sobota, Jakub Sulejczyk, Alicja Matejek, Wiktoria Olszewska,

III miejsce: Julia Łątka, Karol Sykterz, Gloria Gałecka, Nikodem Narojek, Maciej Pulik, Kinga Ochnio, Nikola Zgorzałek, Natalia Szyndler, Dominik Czerwonogrodzki.

            Organizatorami Turnieju byli: Wójt Gminy Kąkolewnica, Radzyński Klub Karate Kyokushin „RAPTOR” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy. Serdecznie podziękowania kierujemy do Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy za udostępnienie sali gimnastycznej, sędziom i opiekunom, rodzicom naszych karateków za pomoc podczas turnieju oraz pomocy medycznej.

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.kakolewnica.lublin.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Gmina Kąkolewnica ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.kakolewnica.lublin.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych.Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.kakolewnica.lublin.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.