Niedziela, 18 Kwietnia 2021  Imieniny: Apoloniusz, Bogusław, Bogusława
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < marzec 2019 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Liczba odwiedzin
4575857

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 

DSC 2528

 

Uczniowie z całej gminy uczestniczyli w konkursie

 

 

 

       W dniu 14.03.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczniowie zmagali się dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria – szkoły podstawowe do klasy VI, II kategoria – klasa VII, VIII i III gimnazjum. Konkurs miał formę pisemną, uczniowie odpowiadali na pytania zamknięte. Zmagania konkursowe uroczyście rozpoczęła Pani Anna Mróz Wójt Gminy Kąkolewnica, życząc wszystkim powodzenia. Prace sprawdzała komisja w składzie: Woch Sławomir, Korulczyk Witold, Głowniak Marian, Rosińska Dominika, Młynarczyk Beata, Muszyński Krystian. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wezmą udział w eliminacjach powiatowych. Po sprawdzeniu prac wyłoniono następujących zwycięzców:

I KATEGORIA

I miejsce – Hukaluk Mikołaj, ZO Polskowola,

II miejsce – Wiśnicka Kornelia, ZO Polskowola,

III miejsce – Rychlik Łukasz, ZO Kąkolewnica.

II KATEGORIA

I miejsce – Grodzicka Angelika, ZO Kąkolewnica,

II miejsce – Niedźwiecka Eunika, SP Żakowola,

III miejsce Musiatowicz Katarzyna, ZO Kąkolewnica.

            Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Pani Wójt, opiekunom i przede wszystkim uczestnikom konkursu. Zwycięzcom zaś życzymy powodzenia na dalszym etapie!

 

 

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.kakolewnica.lublin.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Gmina Kąkolewnica ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica
Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.kakolewnica.lublin.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.
Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych.
Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.kakolewnica.lublin.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.