Wykaz
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 1 w Brzozowicy Dużej powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Kalinowska Monika | Przewodniczący | |
2 | Chmielewska Iwona | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Juchnikowski Konrad | Członek | |
4 | Szaniawska Małgorzata | Członek | |
5 | Bryńczak Anna | Członek | |
6 | Daniluk Edyta | Członek | |
7 | Mościcka Iwona | Członek | |
8 | Winnicka Alicja | Członek | |
9 | Szcześniak Elżbieta | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 2 w Kąkolewnicy (Zespół Oświatowy) powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Piróg Hubert | Przewodniczący | |
2 | Kot Monika | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Drygiel Ilona | Członek | |
4 | Korzeniowska Halina | Członek | |
5 | Gomółka Barbara | Członek | |
6 | Piekarska Jolanta | Członek | |
7 | Sykterz Dorota | Członek | |
8 | Sokołowska Dominika | Członek | |
9 | Mazur Ewa | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 3 w Kąkolewnicy (Gminy Ośrodek Kultury) powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Majczyna Andrzej | Przewodniczący | |
2 | Pękala Paweł | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Komoń Anna | Członek | |
4 | Nast Agnieszka | Członek | |
5 | Jastrzębska Bożena | Członek | |
6 | Winnicki Bartłomiej | Członek | |
7 | Korulczyk Dawid | Członek | |
8 | Zalewska Aneta | Członek | |
9 | Woch Katarzyna | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 4 w Polskowoli powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Gosek Agnieszka | Przewodniczący | |
2 | Kalinowska Małgorzata | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Wierzbicka Emilia | Członek | |
4 | Ładna Renata | Członek | |
5 | Stolarczyk Marianna | Członek | |
6 | Zalewski Tadeusz | Członek | |
7 | Rychlik Teresa | Członek | |
8 | Ładna Marzanna | Członek | |
9 | Sobieszuk Henryk | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 5 w Olszewnicy powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Matejek Agnieszka | Przewodniczący | |
2 | Majczyna Teresa | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Goławski Stanisław | Członek | |
4 | Paśkucka Elżbieta | Członek | |
5 | Śledź Andrzej | Członek | |
6 | Sójka Katarzyna | Członek | |
7 | Juchnikowska Renata | Członek | |
8 | Drygiel Ewa | Członek | |
9 | Sójka Karolina | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 6 w Turowie powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Kłos Agnieszka | Przewodniczący | |
2 | Osak Grażyna | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Bylicka Teresa | Członek | |
4 | Osak Romuald | Członek | |
5 | Musiatowicz Agnieszka | Członek | |
6 | Głowniak-Osak Renata | Członek | |
7 | Pietruszewska Barbara | Członek | |
8 | Czerwińska Alina | Członek | |
9 | Siedlanowska Małgorzata | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 7 w Żakowoli Poprzecznej powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Korulczyk Weronika | Przewodniczący | |
2 | Czapska Justyna | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Stadnicka Elżbieta | Członek | |
4 | Siłuch Wojciech | Członek | |
5 | Oszmian Andrzej | Członek | |
6 | Toczyńska Monika | Członek | |
7 | Szaniawski Jerzy | Członek | |
8 | Szymańska Elżbieta | Członek | |
9 | Mazurek Wincenty | Członek |
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 8 w Grabowcu powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Uwagi |
1 | Gawryszuk Elżbieta | Przewodniczący | |
2 | Wernio Leszek | Zastępca Przewodniczącego | |
3 | Korulczyk Kazimierz | Członek | |
4 | Kowalczyk Marzenna | Członek | |
5 | Kowalczyk Mariola | Członek | |
6 | Malesa Alicja | Członek | |
7 | Młynarczyk Mieczysław | Członek | |
8 | Zdankowski Marek | Członek | |
9 | Pękala Wanda | Członek |